Drone Çekimi

Fotoğraf Çekimi

Web Sitesi

Matbaa Baskı 

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Sosyal Medya Tasarım ve Geliştirme

Logo Tasarımı

Bilişim Danışmanlığı

Hosting Kiralama

Domain Satışı

Katalog & Broşür Tasarımı

Üretim Süreç Danışmanlığı

Yeni Fikir Danışmanlığı

Arşivleme Teknikleri

Telefon App

İSO 9001 Kurulum ve Geliştirme

Firma İçi Süreç Danışmanlığı

Mail Hosting

 

 

Hakkımızda

1978 İstanbul Kadıköy doğumluyum. Çocukluğum İstanbul’un mahalle kavramının hala yaşandığı dönemlerde geçse de, gençliğim çalışmakla geçti. Liseden hemen sonra iş hayatına atıldım.

1999 yılı sonlarına doğru kendi iş yerimi açmamla beraber atıldığım reklam ve dekorasyon hayatı boyunca Carrefour, Real, Koçtaş, Praktiker gibi Alman ve Fransız menşeli firmalarla çalıştım. Çok kısa sürede sistematik çalışmanın adımlarını atmaya başladım. Onlarla çalışmak istiyorsak böyle çalışmalıydık bu kadar basitti. Türk standart çalışmasından çıkıp, Avrupa standartlarında, belgeli, iş sağlığı güvenliği kurallarına uygun ve dakik çalışmalıydım ve nitekim de öyle oldu.

Daha sonra iş hayatımın yönü birden değişti. Teknolojinin de gelişmesi ve iş hayatına doğrudan girmesiyle beraber, artık kendimi daha çok geliştirmenin vakti geldi diye düşündüm. 30 yaşımdan sonra, üniversite İnsan Kaynaklı bölümünü bitirdim, birçok seminer ve eğitime katıldım. Bilişim sektöründe de vardım artık. Küçük internet siteleri yapmaya başladım o yıllar daha zordu bu işler. Daha sonra bilgi birikimimle Açık Hava Reklam sektörüne hitap eden bir yazılımın Dreamsoft’un ana temellerine imza attım.

İSO 9001 sertifikasıyla başladığım Kalite Yönetim Sistemi yöneticiliğiyle kendimi ve beraberindeki firmaları geliştirerek, 4 sene üst üste teşekkür alma hakkına sahip oldum. Başarı kazanan birçok firmanın bünyesinde kalıp yönetiminden muhasebesine, üretiminde pazarlamasına kadar iyileştirme veya oluşumuna imza attım. Bu firmalar halen faaliyette olup yollarına devam etmektedirler.

Bu durumdan cesaretle 2013 yılında Geleceğe Dönüş Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri’ni kurdum. Halen irili ufaklı firmalara hizmet vermekteyim.

2017 başlarında Bodrum Turgutreis ‘e yerleşerek, hayatımızı burada geçirme kararı aldık. Dönemin getirdiği şartları göz önünde bulundurarak Drone Çekimi, Kişiye Özel Sualtı Çekimi, Fotoğraf Çekimi, Bodrum Web Sitesi Yapımı, Bodrum Matbaa Çalışması, Bodrum Logo ve Firma Kurumsal Oluşumları da dahil olmak üzere birçok sistemi içinde barındırarak kapasitemi yükselttim. Gerekli bilgiye sitedeki İmalatlar ve Hizmetler bölümünden ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda bir karavancı olarak Türkiye’nin birçok yerini gezmiş bulunmaktayım. Eşimle beraber yaptığımız çekimleri ve edindiğimiz bilgileri Seyahatname 2 Karavanı adı altında (www.seyahatname2.com) sitesinde paylaşmaktayım.

[ult_buttons btn_title=”Belgeler” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fgelecegedonus.com%2Fbelgeler%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#779fcc” btn_hover=”ubtn-center-hz-bg” btn_bg_color_hover=”#7cafd6″ btn_title_color_hover=”#f9f9f9″ icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_size=”desktop:16px;”]
[ult_buttons btn_title=”Basında” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fgelecegedonus.com%2Fbasinda%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#779fcc” btn_hover=”ubtn-center-hz-bg” btn_bg_color_hover=”#7cafd6″ btn_title_color_hover=”#f9f9f9″ icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left” btn_font_size=”desktop:16px;”]
Paylaş
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Call Now Button
×

Merhaba!

Bize ister Whatsapp Destek Hattı'ndan, İsterseniz  info@gelecegedonus.com mail adresinden ulaşabilisiniz.

× WhatsApp Canlı Destek